top of page

Принцип нашої роботи

   Поважні клієнти та відвідувачі нашого сайту компанія "Polevoy " працює в чотирьох напрямках. Метою створення нашого ресурсу було, дати загальне уявлення про наші послуги та не навантажувати вас технічною інформацією будь то полив або туманоутворення.  

   Принцип нашої роботи – це живе спілкування із замовником. Ми вважаємо, що тільки на виїзді є можливість звернути увагу на деякі суттєві деталі, почути ваші побажання та отримати роз'яснення наших фахівців з тих чи інших питань щодо майбутньої роботи. Будь-який наш проект починається зі схеми, на якій ви можете наочно побачити, яке обладнання буде встановлюватися і його кількість, це важливо так як кожна муфта і перехідник це ваші гроші. Тільки після затвердження схеми ми можемо приступати до роботи. 

Основні етапи работы

1) ДЗВІНОК В ОФІС: Зателефонувавши нам ви зможете отримати попередню консультацію, а ми в свою чергу розумітимемо деякі деталі майбутньої роботи. Найчастіше буває, людина вирішила що полив, але не до кінця полива, але не до кінця полива, але не до кінця Тому як не банально це звучить нам важливо почути вас та ваші побажання.

2) ВИЇЗД ДО ВАМ НА ДІЛЯНКУ: Дуже часто нам на пошту приходять листи де люди прикладають фото ділянки з деякими розмірами і просять розрахувати кошторис поливу, приходять навіть зображення з супутника де практично неможливо прив'язати розміри і в цілому щось зрозуміти. Простий приклад одного разу. нам надіслали якісне фото з квадрокоптера з кількома розмірами, але приїхавши на ділянку виявилося, що розміри абсолютно не збігаються т.к. не був врахований ухил місцевості, тобто здавалося там де все зрозуміло. Вирішує багато нюансів. На об'єкті ми проводимо аерофотозйомку ділянки де планується полив, для того щоб розробити схему поливу з точністю до однієї десятої метра з урахуванням ваших будівель, доріжок, поточної та запланованої рослинності. Дуже важливо зрозуміти звідки буде йти забір води, тип грунту і технічні характеристики вже наявного обладнання. Іноді, така здавалося б дрібниця для людини далекого від авто полива як труба малого перетину, що виходить з дому, вимагає установки насосної станції, а це в свою чергу значно впливає на вартість системи в цілому. Звертаємо вашу увагу, що послуга виїзду в нашій компанії платна і залежить від віддаленості об'єкта, це невеликі гроші, що покривають наші витрати на пальне.     _cc781905-5cde-3194-bb3b-136bab

Жора.JPG

3) РОЗРОБКА СХЕМИ І КОШТУВАННЯ: Наступний етап нашої співпраці розробка схеми поливу з урахуванням ваших побажань та бюджету проекту. Кожен наш проект є індивідуальним і залежить від багатьох факторів. Для затвердження схеми необхідно зустрінеться у нашому офісі або за попередньою домовленістю у вас. Це необхідно для того щоб ми могли відповісти на всі питання, що вас цікавлять, щодо проекту поливу.

0001.jpg

4) ВИСНОВОК ДОГОВОРУ: Якщо вас влаштовує наша пропозиція і ви готові приступити до роботи ми з вами підписуємо типовий договір, де прописані права та обов'язки, гарантійні зобов'язання і т.п. Так само за нашим проектом ви можете встановити систему самостійно або скориставшись послугою шеф-монтажу.

5) ЗДАЧА І ПРИЙМАННЯ РОБОТ: Здача виконаних робіт проводиться у два етапи. Перший етап здачі виконаних робіт із встановлення автоматичного поливу, другий етап – налаштування системи поливу. Сторонами складається та підписується акт виконаних робіт, який є з моменту його підписання невід'ємною частиною договору.
При виявленні вами мотивованих недоліків у виконанні комплексу робіт, ці недоліки будуть позначені на акті виконаних робіт, підписання акта виконаних робіт переноситься до усунення недоліків.
Одночасно з підписанням акта виконаних робіт ми надаємо звіт про використання матеріалу.
Комплекс робіт вважається закінченим після підписання Виконавцем та Замовником Акту виконаних робіт.

          

  Ми гарантируем якість виконання робіт протягом гарантійних строків, а саме 1 (один рік) з моменту підпису. За винятком випадків порушення технічних вимог щодо технічного обслуговування чи експлуатації, механічного пошкодження чи пошкодження внаслідок воєнних дій, громадських заворушень чи стихійних лих тощо.

  Ми зобов'язуємося зробити перше продування на зимовий період і запуск системи - безкоштовно, протягом гарантійного терміну. Ви можете встановити довший гарантійний термін за умови укладання договору на сервісне обслуговування автоматичної системи поливу

bottom of page